| περιγραφή της ενότητας | 120,7 (Υ) x 57,08 (V) x 3,10 (ΜΑΧ) (Τ) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 4,6 ίντσες |
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος διεπαφής | LVDS |
|---|---|
| Τύπος LCD | RTP |
| Μέγεθος | 8.0 |
| Ψήφισμα | 1024*768 |
| Μέγεθος ενότητας | 174,00×136,00×2,45 χλστ |
| Λάμψη | 350cd/τετρ.μέτρο |
|---|---|
| επαφή | CTP |
| Χρωματιστά | 16,7μ. |
| Περίγραμμα | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ονομα | Οθόνη αφής 2,4 ιντσών TFT |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Κλίμακα εμφάνισης | 4: 3 |
| Ψήφισμα | 240x320 κουκκίδες |
| Τροχαία | Ανθεκτικός |