| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,153 (Υ) x 0,153 (V) |
| Οδηγός IC | ST7789V ή ILI9341V |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Μέγεθος ενότητας | 42,72 (Π) x 60,26 (Μ) x 2,6 (Τ) |
| Ονομα | Οθόνη αφής LCD TFT LCD |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 48.60*64.80mm |
| Λάμψη | 300NITS |
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Συνδεσιμότης | HDMI, VGA |
| Μέγεθος μονάδας | 50 * 69,2 mm * 2,4 t |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | SPI |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Σφίγγω | 300cd/m2 |
| Διάσταση περιγράμματος | 54,48(H)x84,71(V)x3,40(T) (mm) |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Ονομασία | 5 ιντσών οθόνη οθόνης TFT LCD |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50.000 ωρ. |
| Χρωματική διάσταση | 72% NTSC |
| Περιοχή προβολής | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Πίσω φωτισμός | 56LED, 160mA, 21,5V |
| Μέγεθος περιγράμματος | 85 mm ( L ) * 64 mm ( W ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | RS232 / TTL |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Ψήφισμα | 800*400 εικονοστοιχεία |
| Τύπος εμφάνισης | TFT |
| Οπίσθιος φωτισμός | 6 - DIES WHITE LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | SPI + 18BIT RGB |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 65 χιλ. |
|---|---|
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
| Πίσσα σημείων | 0,162 (Π) Χ 0,162 (Υ) |
| Οδηγός Ic | ΙΙΙ9327 |
| Μέγεθος ενότητας | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm Τ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Ενεργός χώρος | 48.96 (Χ) * 73,44 χιλ. (Β) |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |