| Typ podświetlenia | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,153 (wys.) x 0,153 (pion.) |
| IC kierowcy | ST7789V lub ILI9341V |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rozmiar modułu | 42,72 (szer.) x 60,26 (dł.) x 2,6 (gł.) |
| Nazwa | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,60*64,80 mm |
| Jasność | 300 -NITS |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Łączność | HDMI, VGA |
| Rozmiar modułu | 50 * 69,2 Mm * 2,4 T |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Luminance | 250 cd/m2 |
| Typ ekranu | Tft |
| Układ pikseli | SPI |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Wymiar zarysu | 54,48 (wys.) x 84,71 (szer.) x 3,40 (gł.) (mm) |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| nazwisko | 5-calowy ekran LCD TFT |
|---|---|
| Żywotność LED | 50 000 godzin |
| Różnorodność kolorów | 72% NTSC |
| Obszar wyświetlania | 55,44 (h) x98.64 (v) mm |
| Podświetlenie | 56leds, 160MA, 21,5 V. |
| Rozmiar konturu | 85 mm (dł.) * 64 mm (szer.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | RS232/TTL |
| Zarys Wymiary | 164,9 (h) * 100,0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Temperatura pracy | -20 ° C ~ +70 ° C. |
| Rezolucja | 800*400 pikseli |
| Typ wyświetlania | Tft |
| Podświetlenie | 6 - ŚWIECI BIAŁĄ DIODĘ LED |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 CD/m² |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | SPI + 18BIT RGB |
| Wyświetl kolory | 65 tys |
|---|---|
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek | 0,162 (szer.) X 0,162 (wys.) |
| Model układu scalonego sterownika | ILI9327 |
| Rozmiar modułu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Obszar aktywny | 48,96(wys.)* 73,44(pion.) mm |
| Kąt oglądania | godzina 12 |