| skres modułu | 120,7 (wys.) x 57,08 (pion.) x 3,10 (MAKS.) (góra) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,6 cala |
| Interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Typ interfejsu | LVDS |
|---|---|
| Typ LCD | RTP |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rezolucja | 1024*768 |
| Rozmiar modułu | 174,00 × 136,00 × 2,45 mm |
| Jasność | 350cd/m2 |
|---|---|
| dotykać | CTP |
| Zabarwienie | 16,7m |
| Zarys | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kierunek oglądania | 80° / 80° / 80° / 80° (szeroki widok IPS) |
|---|---|
| Ekran dotykowy | RTP |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Jasność | 300 cd/m2 |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Typ ekranu | TFT |
| Nazwa | 2,4 -calowy ekran dotykowy TFT |
|---|---|
| Screen_Type | TFT LCD |
| Skala wyświetlania | 4: 3 |
| Rezolucja | 240x320 kropki |
| Touth | Rezystywny |