| نوع نور پس زمینه | رهبری سفید |
|---|---|
| Dot Pitch (W×H) | 0.153 (H) x 0.153 (V) |
| راننده | ST7789V یا ILI9341V |
| اندازه | 2.4 اینچ |
| اندازه ماژول | 42.72 (W) × 60.26 (L) × 2.6 (T) |
| نام | صفحه لمسی TFT LCD |
|---|---|
| منطقه فعال | 48.60*64.80mm |
| روشنایی | 300nit |
| نسبت جنبه | 16: 9 |
| اتصال | HDMI ، VGA |
| اندازه ماژول | 50 * 69.2 میلی متر * 2.4 T |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| صفحه لمسی | هیچ |
| درخشندگی | 250 سی دی بر متر مربع |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| ترتیب پیکسل | SPI |
|---|---|
| نوع نمایشگر | TFT |
| لامپ | 300cd/m2 |
| ابعاد طرح | 54.48 (H)x84.71 (V)x3.40 (T) (mm) |
| عمل | -20 ~ +70 |
| نام | صفحه نمایش LCD 5 اینچی TFT |
|---|---|
| زمان عمر LED | 50،000 ساعت |
| محدوده رنگ | 72٪ NTSC |
| منطقه نمایش | 55.44 (ح) x98.64 (v) میلی متر |
| نور پس زمینه | 56leds ، 160ma ، 21.5V |
| اندازه طرح ریزی | 85 میلی متر ( L ) * 64 میلی متر ( W ) |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 ~+70 |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| نوع محصول | صفحه نمایش TFT LCD |
| رابط | RS232 / TTL |
| ابعاد طرح بندی | 164.9 (ح) * 100.0 (w) * 5.7 (t) میلی متر |
|---|---|
| نسبت جنبه | 16: 9 |
| دمای عمل | -20 ° C ~ +70 درجه سانتیگراد |
| وضوح | 800*400 پیکسل |
| نوع نمایش | TFT |
| نور پس زمینه | 6 - DIES WHITE LED |
|---|---|
| نوع نمایشگر | TFT |
| روشنایی | 250 CD/m² |
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |
| رابط | SPI + 18BIT RGB |
| رنگ ها | 65 هزار |
|---|---|
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
| گام نقطه ها | 0.162 (W)X0.162 (H) |
| مدل آی سی درایور | ILI9327 |
| اندازه ماژول | 45.04 میلی متر * 77.0 میلی متر * 25.0 میلی متر T |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
|---|---|
| حالت نمایش | سفید |
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| منطقه فعال | 48.96 (H) * 73.44 (V) میلی متر |
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |