| Μέγεθος VA | 130(Π)* 80(Υ) mm |
|---|---|
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Συνδεσιμότης | COB+PIN, 35 αριθμοί |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Δείτε την κατεύθυνση | 6 η ώρα/12 η ώρα |
|---|---|
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φυλής | Pin, zebra ή fpc |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
|---|---|
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
| Μέγεθος Va | 78*59/56mm*1.1T ή Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Δείτε την κατεύθυνση | 6 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης | Τι θα συμβεί με το άτομο; |
| Προηγούμενο | Μαύρο Χρώμα Λευκό Led |
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
|---|---|
| Συνδετήρες | Καρφίτσα |
| Σύνδεσμος | Pin, 17 αριθμοί |
| Vop | 5V |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| μέγεθος μονάδας | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πίνακα | Οθόνη VA LCD |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Προηγούμενο | Μαύρο χρώμα |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Λειτουργική θερμοκρασία. | -10~+60℃ |
| Τεχνολογία παραγωγής | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Φυλής | FPC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως + 50°C, -10°C έως + 60°C, -20°C έως + 70°C, |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| LED οπίσθιος | Λευκό, 2 ΤΕΜ |
|---|---|
| ψήφισμα | 128x64 |
| Ελεγκτής | ΣΤ7033 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ σε 80℃ |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD HTN |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 95 mm ( L ) * 50 mm ( Δ ) |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό HTN |
| Διασύνδεση | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |