| Va Size | 130(W)* 80(H) Mm |
|---|---|
| Drive Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Backlight Type | LED |
| Connectivity | COB+PIN, 35 Numbers |
| Active Area | 36.72(H)* 48.96(V) Mm |
| View Direction | 6 O'clock/12 O'clock |
|---|---|
| Display Technology | LCD |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Technology | LCD |
| Contactor | Pin, Zebra Or FPC |
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
|---|---|
| Connect | Pin, Zebra Or FPC |
| Va Size | 78*59/56mm*1.1T Or Custom |
| Backlight Type | LED |
| Technology | LCD |
| Outline Size | Customized |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| View Direction | 6 O'clock |
| Driving Method | 1 / 4 Duty , 1 / 3 Bias |
| Backgound | Black Color White Led |
| Backgroundcolor | White |
|---|---|
| Connectors | PIN |
| Connector | PIN, 17 Numbers |
| Vop | 5V |
| Driving Methor | Negative |
| Backlight | LED |
|---|---|
| Dimensions | Customized |
| Module Size | Customized |
| Panel Type | VA LCD Display |
| Technology | LCD |
| Name | VA LCD Display |
|---|---|
| Display Mode | VA, Negative |
| Backgound | Black Color |
| Display Type | VA LCD |
| Operating Temp. | -10~+60℃ |
| Production Technology | COG |
|---|---|
| Bonding Mode | COG |
| Contactor | FPC |
| Operatingtemperature | 0°C TO + 50°C,-10°C TO + 60°C,-20°C TO + 70°C, |
| Voltage | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| LED Backlight | White, 2PCS |
|---|---|
| Resolution | 128x64 |
| Controller | ST7033 |
| Storage Temperature | -30℃ To 80℃ |
| Response Time | 5 Ms |
| Display Type | HTN LCD Display |
|---|---|
| Viewing Area | 95mm ( L ) * 50mm ( W ) |
| Storage Temperature Range | -30°C To 80°C |
| Display Mode | HTN Negative |
| Interface | Pin |