| Interface | LVDS |
|---|---|
| Operation Temp | -20+70℃ |
| Contactor | Pin, Zebra Or FPC |
| Display Mode | Positive Or Negative |
| Display Type | COG |
| Interface | Mipi 2lane |
|---|---|
| VA Size | 53.28 Mm * 71.04 Mm |
| Viewing Direction | 9 O'clock |
| Resolution | 480 * 640 Dots |
| Lcd Type | CTP |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Connectivity | RGB |
| Connectivity | FPC |
|---|---|
| V Area Size | 41*32.5mm Or Custom |
| Light Source | White LED*6 |
| Size | 45.1*38.2mm*0.7mm Or Custom |
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
| Lcm Outline | 180 ( H ) * 104 ( W ) * 12 Mm ( T ) |
|---|---|
| Viewing Area Size | 165 * ( H ) * 100( W ) Mm |
| Buttons | Play/Pause, Volume,previous,next |
| Application | Industry, Healthcare, Automotive, Household Appliances |
| Interface | MCU - SPI 4 Wire |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Interface | MIPI |
| Va Size | 58.104 Mm * 103.296 Mm |
| Outline Size | 61.5 Mm * 112.3 Mm * 1.5 Mm T |
| Interface | 24 Bit RGB Interface |
|---|---|
| Driver Ic | OTA5180A |
| Lcd Size | 4.3inch |
| Color | 16M Colors |
| Resolution | 480x272 |
| Light Source | White LED*6 |
|---|---|
| Brightness | 250 Cd/m² |
| Display Type | TN |
| Backlight | 4 LEDS |
| Screen Size | 2.8 Inch |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Viewing Angle | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Type | TFT |
| Interface | FPC |
| Lcd Mode | Transmissive |
|---|---|
| Touch | RTP |
| Display Colors | 16.7M |
| VA Size | 154 Mm * 57mm |
| Resolving Power | 800*320 |