| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| Connectiviteit | FPC |
|---|---|
| V Gebiedsgrootte | 41*32,5 mm of op maat |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Maat | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm of aangepast |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Lcm-schema | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Grootte van het zichtgebied | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| Buttons | Afspelen/Pauze, volume,vorig,volgend |
| Sollicitatie | Industrie, gezondheidszorg, automotive, huishoudelijke apparaten |
| Interface | MCU - SPI 4 -draads |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Va-maat | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Omtrekgrootte | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Interface | 24 -bits RGB -interface |
|---|---|
| Driver IC | OTA5180A |
| LCD -maat | 4.3 inch |
| Kleur | 16M Kleuren |
| Oplossing | 480 × 272 |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| helderheid | 250 cd/m² |
| Type weergave | TN |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| LCD -type | Tft |
| Interface | FPC |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| aanraken | RTP |
| Kleuren weergeven | 16,7m |
| VA-maat | 154 mm * 57 mm |
| Resolutiekracht | 800*320 |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| Applicatie | Industrieel, consument |
| Maat | 7 inch |
| TFT-interface | HDMI, USB |
| VA-maat | 154,08 * (H) * 85,92 (B) mm |