| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| Weergavegrootte weergave | 59,6 (B) mm x 108,3 (H) mm x 1,6 (D) mm |
|---|---|
| Displayschaal | 4: 3 |
| Materiaal | Tft |
| Fpc-lengte | FPC-schakelaartype |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Verbindingsweg | Pin, zebra of fpc |
|---|---|
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Aandrijfmethode | 1/65 plicht, 1/9 bias |
| Kijkhoek | 6 uur of 12 Uur |
| Afmetingen | Aangepast |
| Weergavetype | TN LCD Vertoning |
|---|---|
| technologie | LCD-scherm |
| Va-maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Connectiviteit | Speld, Zebra of FPC |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Controleur | ST7567 |
| LCD -kijkgebied | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| modulegrootte | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Spanning | 3,7V |
| Pixelhoogte | 0,180 (B) × 0,180 (H) (mm |
|---|---|
| LCD -interface | RGB strook |
| Oplossing | 640 RGB (H) x 480 (V) |
| Tp Optie | met resistief aanraakpaneel |
| Type aanraakscherm | weerstand biedend touch screen |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
| Producttype | FSTN positief |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Interface | LVDS |
|---|---|
| Operatie Temp | -20+70 ℃ |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Weergavemodus | Positief of negatief |
| Weergavetype | Tandwiel |