| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Optimale resolutie | 800*1280 |
| Invoerspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| Bekijk richting | alle |
| Product | 8 inch kleurendisplay |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Type | FSTN-LCD-scherm |
|---|---|
| Werkvoorraad | 3,5V |
| Connector | Pin |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Opslagtemp | -10-+60℃ |
|---|---|
| Bestuurder Ic-model | HT1621 |
| naam | 2-cijferig LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 85 ℃ |
| Geleid | 3 stuks Plug in Led |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Polarisatortype | Overdraag |
| LCD -type | Gesegmenteerd scherm |
| Technologie | LCD |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Aanraakscherm | aangepast |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| VA-maat | 76(B)* 16(H)mm |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Modulegrootte | 80(B)* 22,5(H)* 2,0(T) mm |
| Touchscreen | NEE |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| PINN -nummer | 14 PENNEN |
| Display -technologie | LCD |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| modulegrootte | 42,0(B)* 47,6(H)* 2,1(T) mm |
| Paneeltype | LCD-scherm |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Technologie | LCD-scherm |
| Maat | Aangepast |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Display -technologie | LCD |
|---|---|
| Type | VA-weergave |
| PINN -nummer | 49 PENNEN |
| Hoekrichting bekijken | 6 uur |
| Drijfvoorwaarde | 5.0 V |