| VA-maat | 130(B)* 80(H) mm |
|---|---|
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Connectiviteit | COB+PIN, 35 cijfers |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Bekijk richting | 6 uur/12 uur |
|---|---|
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Technologie | LCD-scherm |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
|---|---|
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
| Va-maat | 78*59/56mm*1.1T of Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| technologie | LCD-scherm |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Bekijk richting | 6 uur |
| Rijmethode | Wat is de rol van Jehovah? |
| Achtergrond | Zwarte kleur witte led |
| Achtergrond kleur | Wit |
|---|---|
| Connectoren | Pin |
| Aansluiting | Pin, 17 nummers |
| Vop | 5V |
| Rijmethode | Negatief |
| Achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Afmetingen | Aangepast |
| modulegrootte | Aangepast |
| Paneeltype | VA LCD-scherm |
| technologie | LCD-scherm |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Achtergrond | Zwarte kleur |
| Weergavetype | VA LCD |
| Operationele temp. | -10~+60℃ |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| LED -achtergrondverlichting | Wit, 2 STUKS |
|---|---|
| oplossing | 128x64 |
| Controleur | ST7033 |
| Opslagtemperatuur | -30℃ aan 80℃ |
| Reactietijd | 5 ms |
| Weergavetype | HTN LCD-scherm |
|---|---|
| Kijkgebied | 95 mm (L) * 50 mm (B) |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 80 ° C |
| Weergavemodus | HTN negatief |
| Interface | Pin |