| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βέλτιστη ανάλυση | 800*1280 |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Εμπόρευμα | Έγχρωμη οθόνη 8 ιντσών |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Τύπος | Εμφάνιση LCD FSTN |
|---|---|
| Εργασιακή προμήθεια | 3,5V |
| Συνδετήρας | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-+60℃ |
|---|---|
| Οδηγός Ic | HT1621 |
| όνομα | Οθόνη LCD 2 ψηφίων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 85 ℃ |
| Led | 3pcs Plug σε Led |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος LCD | Διαχωρισμένη οθόνη |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος VA | 76(Π)* 16(Υ) mm |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος μονάδας | 80(Β)* 22,5(Υ)* 2,0(Τ) mm |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Αριθμός καρφίτσες | 14 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| μέγεθος ενότητας | 42,0(Π)* 47,6(Υ)* 2,1(Τ) χλστ |
| Τύπος πίνακα | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA |
| Αριθμός καρφίτσες | 49 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6 η ωρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 5.0 V |