| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Εμφάνιση μεγέθους περιγράμματος | 59,6 ( Π ) mm x 108,3 ( Υ ) mm x 1,6 ( Τ ) mm |
|---|---|
| Κλίμακα εμφάνισης | 4: 3 |
| Υλικό | TFT |
| Μήκος Fpc | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| όνομα | Επίδειξη χρώματος LCD |
|---|---|
| Τύπος | ΒΑ |
| παραγωγική ικανότητα | 1000000 τεμάχια/έτος |
| Κατεύθυνση προβολής | Πλήρης γωνία θέασης, πλήρης θέαση |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Γωνιά προβολής | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Δρόμος σύνδεσης | Pin, zebra ή fpc |
|---|---|
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65 Καθήκον, 1/9 Μεροληψία |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα ή 12 η ώρα |
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οθόνης | Επίδειξη της TN LCD |
|---|---|
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | ST7567 |
| Περιοχή προβολής LCD | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| μέγεθος μονάδας | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Τάση οδήγησης | 3,7V |
| Pixel Pitch | 0,180 (Π) × 0,180 (Υ) (χιλ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB λουρίδα |
| Ψήφισμα | 640 RGB (Υ) x 480 (V) |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Τύπος οθόνης αφής | ανθεκτική οθόνη αφής |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Μέγεθος προβολής | 26.355x 25.33 mm |
| Τύπος προϊόντος | FSTN Θετικό |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Διασύνδεση | LVDS |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20+70 ℃ |
| Επαφές | Pin, zebra ή fpc |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικό ή αρνητικό |
| Τύπος οθόνης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |