| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| Συνδεσιμότητα | FPC |
|---|---|
| V Μέγεθος Περιοχής | 41*32,5mm ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Μέγεθος | 45,1*38,2mm*0,7mm ή Προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Σχεδιασμός του Lcm | 180 (h) * 104 (W) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Μέγεθος περιοχής παρακολούθησης | 165 * (H) * 100 (W) mm |
| Κουμπιά | Παίξτε/παύστε, όγκο,πριν,πίσω |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία, υγειονομική περίθαλψη, αυτοκινητοβιομηχανία, οικιακές συσκευές |
| Διασυνδέομαι | MCU - SPI 4 Wire |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Μέγεθος Va | 58,104 χλστ. * 103,296 χλστ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm Τ |
| Διασυνδέομαι | 24 bit rgb διασύνδεση |
|---|---|
| Οδηγός IC | OTA5180A |
| Μέγεθος LCD | 4.3inch |
| Χρώμα | 16M χρώματα |
| Ψήφισμα | 480X272 |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος LCD | TFT |
| Διασυνδέομαι | FPC |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό, Καταναλωτικό |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Διεπαφή TFT | HDMI, USB |
| Μέγεθος VA | 154,08 * ( Υ ) * 85,92 ( Π ) χλστ |