| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| Naam | LED-achtergrondverlichte TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | IPS LCD-paneel |
| Pinnummer | 50 pinnen |
| Type | TFT,LCM |
| Transportpakket | Standaardkartonpakket |
|---|---|
| Bonding methode | luchtverlijming, optische verlijming |
| Fpc | 50 pin |
| Grootte van de contour | 31.28x30.3x1.45 |
| Aanraaktype | met/zonder RTP/met CTP |
| Actief gebied | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interface | SPI |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 1000 CD/M2 |
| Maat | 2,4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Helderheid | Aanpasbaar |
| LCD-type | Tft |
| technologie | LCD-scherm |
| Connectiviteit | SPI |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Bekijk richting | alle |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
|---|---|
| Maat | 5 inch |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Schuilplaats | 350 Cd/m2 |
| Naam | 3.5 inch TFT LCD-displaymodule |
|---|---|
| Oplossing | 320*480 |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Interface | RGB&MCU |
| Weergavetype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Pas aan | Steun |
| Hoeken bekijken | Alle uur |
| Maat | 5,5 duim |
| LCM -overzichtsdimensie | 76,44x135,20x3,31mm |
| Drijven IC | NV3041A-01 |
|---|---|
| Schuilplaats | 400cd/m2 |
| Bekijk richting | Alle O'Clock |
| Maat | 4,3 inch |
| Overzichtsdimensie | 105,46x67,10x3,00mm |