| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| LCM anahat boyutu | 46.00 (w) x40.80 (h) x2.50 (t) mm |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Arka ışık | 50 bin saat |
| Çalışma gerilimi | 3.3V |
|---|---|
| TFT Aktif Alanı | 95,04(G)*53,856(Y)mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Parlaklık | 300cd/m2 |
| Modül boyutu | 105.5 (w)*67.2 (h)*4.95 (t) mm |
| Adı | LED arka ışıklı TFT LCD ekranı |
|---|---|
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | ips lcd paneli |
| PIN numarası | 50 PIN |
| Türü | TFT,EKOK |
| Adı | 5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| LED Ömrü | 50.000 saat |
| Renk aralığı | %72 NTSC |
| Ekran Alanı | 55.44 (h) x98.64 (v) mm |
| Arka ışık | 56leds, 160mA, 21.5V |
| İsim | 3.5 inç TFT LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*480 |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Arayüz | RGB ve MCU |
| Ekran Tipi | TFT |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Ekran alanı | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Güç tüketimi | 30W |
| Giriş voltajı | 2.8 ~ 3.3V |
| Arayüz türü | RGB |
| BOYUT | 0.96 inç |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0.17925 mm |
| Görüş Açısı | 170° yatay, 160° dikey |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | 4 SPI |
| Arayüz | MCU 8//16 BİT RGB 16/18 BİT |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Tip | IPS TFT LCD ekran |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Piksel sayısı | 240 (Y)×320(D) |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| Tedarikçi Türü | üretici |
| Ekran Özellikleri | Anti-parlama, titreşimsiz, düşük mavi ışık |
| Arka ışık | Yönlendirilmiş |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |