| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Διάσταση περίγραμμα LCM | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Πίσω φωτισμός | 50 χιλιάδες ώρες |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή TFT | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτισμός | 300cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| Ονομασία | Επιστροφική φωτισμένη οθόνη LCD TFT LED |
|---|---|
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Τύπος Πάνελ | Πάνελ IPS LCD |
| Αριθμός ακίδων | 50 ακίδες |
| Τύπος | TFT,LCM |
| Ονομασία | 5 ιντσών οθόνη οθόνης TFT LCD |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50.000 ωρ. |
| Χρωματική διάσταση | 72% NTSC |
| Περιοχή προβολής | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Πίσω φωτισμός | 56LED, 160mA, 21,5V |
| Ονομασία | 3.5 ιντσών TFT LCD οθόνη |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*480 |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Διασύνδεση | RGB & MCU |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Γωνία θέασης | Όλα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| ψήφισμα | 240*240 |
| Οδηγώντας στοιχείο εικονοκυττάρου | A-Si TFT |
| Λέξεις-κλειδιά | 1.33 ιντσών οθόνη LCD |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
|---|---|
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 30W |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| τύπος διεπαφής | Rgb |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0,96 ίντσες |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.17925 mm |
| Γωνία θέασης | 170° οριζόντια, 160° κατακόρυφη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | 4 SPI |
| Διασύνδεση | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Τύπος | Οθόνη LCD IPS TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 240 (Υ)×320 (V) |
| όνομα | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης | Αντιφωτισμός, χωρίς αναβοσβήματα, χαμηλό μπλε φως |
| Πίσω φωτισμός | LED |
| Βάθος Χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |