| Χώρος προβολής | Φ101.52mm |
|---|---|
| Τύπος LCD | TFT LCD |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή MIPI 4 LANE BIT |
| Διάσταση διαγράμματος ενότητας | 105.6*109.87*2.13 |
| Εικονικό διακόπτη οθόνης LCD | NV3051F |
| Οπίσθιο φωτισμό | Τύπος πλευρικού φωτισμού LED |
|---|---|
| τύπος διεπαφής | SPI |
| Οδηγώ | ST7789V |
| Ενεργή περιοχή LCD | 33.48*44.64 |
| Θερμοκρασία Peration | -20~+70 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οδοντοστοιχία |
| Οθόνη αφής | Χωρίς/με RTP/με το ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Εμπόρευμα | 3,5 ιντσών τετραγωνική οθόνη LCD LCD |
| Υλικό | TFT |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | RGB |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Pixel Pitch | 219(H) x 225(V) |
| Αριθμός κουκκίδων | 1280(RGB)*120 |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | Κάθετη λωρίδα RGB |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Ενεργή περιοχή | 61,56(H)x109,53(V) |
| Συνολικές Διαστάσεις | 235 × 143 × 6,53 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
| Συνδέω | Συμπλέκτης |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| όνομα | 7 ιντσών TFT οθόνη LCD |
|---|---|
| Εξέταση | Στις έξι. |
| Τύπος προμηθευτή | OEM/ODM |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Περιοχή θέασης | 154.08(Π) × 85.92(Υ) χιλ. |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία αφής | RTP |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 164,9x100x6,8 mm |
| Πίνακας DOT | 800 x RGB x 480 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB+SPI |
| Αριθμός PIN | 40 καρφίτσες |
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Οθόνη αφής | Χωρίς άγγιγμα, (Προαιρετικό με CTP) |