| Όνομα | Επίδειξη 4,3 ίντσας TFT LCD |
|---|---|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Οδηγός lC | ST7789V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λέξεις-κλειδιά | Μικρή LCD επίδειξη 2,8 ίντσας |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | 3 ΚΑΛΏΔΙΟ 4 ΚΑΛΏΔΙΟ SPI MCU 8/9/16/18 ΜΠΙΤ RGB 6/16/18BIT |
| Διαστατικό περίγραμμα | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
|---|---|
| Επίδειξη | Στρογγυλή οθόνη LCD TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| τύπος οθόνης | TFT |
| όνομα | Επίδειξη χρώματος LCD |
|---|---|
| Τύπος | ΒΑ |
| παραγωγική ικανότητα | 1000000 τεμάχια/έτος |
| Κατεύθυνση προβολής | Πλήρης γωνία θέασης, πλήρης θέαση |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD επτά τμημάτων |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V-5V |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
| Συνδετήρας | Καρφίτσα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Μπλε LED |
| Τύπος οθόνης | Επίδειξη της TN LCD |
|---|---|
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| όνομα | Μικρή οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| Οδηγός lC | ST7789V2 |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| PC οδηγήσεων | 1 ΤΕΜ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-+60℃ |
|---|---|
| Οδηγός Ic | HT1621 |
| όνομα | Οθόνη LCD 2 ψηφίων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 85 ℃ |
| Led | 3pcs Plug σε Led |
| όνομα | Στρογγυλή οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Ενεργή περιοχή | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Ψήφισμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος LCD | Οθόνη VN LCD |
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |