| Nazwa | 4.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Obszar wyświetlania | 68,04 (h) x120.96 (v) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Kierowca lC | ST7789V |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Słowa kluczowe | 2.8 cali Mały wyświetlacz LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 3 przewody 4 przewody SPI MCU 8/9/16/18 BIT RGB 6/16/18 BIT |
| zarys wymiarowy | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
|---|---|
| Wyświetlacz | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu | Tft |
| nazwa | Kolorowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ | Va |
| zdolności produkcyjne | 1000000 sztuk/rok |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt oglądania, pełny widok |
| Metoda jazdy | Negatywny |
| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD TN |
|---|---|
| technologia | LCD |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Łączność | Pin, zebra lub FPC |
| nazwisko | Mały ekran wyświetlacza LCD TFT |
|---|---|
| Rodzaj paneli | IPS |
| Kierowca lC | ST7789V2 |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| LED szt | 1 sztuk |
| Temperatura przechowywania | -10-+60℃ |
|---|---|
| Model układu scalonego sterownika | HT1621 |
| nazwa | 2 -cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | -30 ~ 85 ℃ |
| PROWADZONY | Wtyczka 3PCS w diody LED |
| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Rezolucja | Dostosowane |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VN |
| Wymiary | Dostosowane |