| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Zarys LCM wymiar | 46,00 (w) x40,80 (h) x2,50 (t) mm |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Podświetlenie | 50 000 godzin |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
|---|---|
| Obszar aktywny Tft | 95,04 (szer.)*53,856 (wys.) mm |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Luminacja | 300 cd/m2 |
| Rozmiar modułu | 105,5 (w)*67,2 (h)*4,95 (t) mm |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD LED LED TFT |
|---|---|
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | panel LCD IPS |
| Kod PIN | 50 PIN-ów |
| Rodzaj | TFT,LCM |
| nazwisko | 5-calowy ekran LCD TFT |
|---|---|
| Żywotność LED | 50 000 godzin |
| Różnorodność kolorów | 72% NTSC |
| Obszar wyświetlania | 55,44 (h) x98.64 (v) mm |
| Podświetlenie | 56leds, 160MA, 21,5 V. |
| Nazwa | 3Moduł wyświetlacza LCD TFT o pojemności 0,5 cala |
|---|---|
| Rezolucja | 320*480 |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Interfejs | RGB i MCU |
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Obszar wyświetlania | 68,04 (h) x120.96 (v) mm |
| Zużycie energii | 30 W |
| Napięcie wejściowe | 2,8 ~ 3,3 V. |
| Typ interfejsu | RGB |
| ROZMIAR | 0,96 cala |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,17925 mm |
| Kąt widzenia | 170° poziomo, 160° pionowo |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 4 SPI |
| Interfejs | MCU 8//16 BIT RGB 16/18 BIT |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Typ | Wyświetlacz IPS TFT LCD |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Liczba pikseli | 240 (wys.) × 320 (pion.) |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Rodzaj dostawcy | producent |
| Funkcje wyświetlacza | Anty-zabawa, bez migotania, niskie niebieskie światło |
| Podświetlenie | doprowadził |
| Głębokość koloru | 16,7 miliona kolorów |