| obszar wyświetlania | Φ101.52 mm |
|---|---|
| Typ LCD | TFT LCD |
| Interfejs LCM | Interfejs BITOWY MIPI 4 LAN |
| Zarys modułu wymiar | 105,6*109,87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Podświetlenie | Typ światła bocznego LED |
|---|---|
| Typ interfejsu | SPI |
| Prowadzić | ST7789V |
| Obszar aktywny LCD | 33.48*44,64 |
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Bez/z RTP/ Z CTP |
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Towar | 3,5 -calowy wyświetlacz LCD TFT |
| Tworzywo | Tft |
|---|---|
| Interfejs TFT | RGB |
| Światło tylne Światłość | 300 CD/M2 |
| Piksel | 219(wys.) x 225(pion) |
| Liczba kropek | 1280(RGB)*120 |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Zabarwienie | 262 tys |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Obszar aktywny | 61,56 (wys.) x 109,53 (pion.) |
| Ogólne wymiary | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interfejs | RGB |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Łączyć | Wtykanie |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| nazwisko | 7-calowy ekran TFT LCD |
|---|---|
| Oglądanie | Godzina szósta |
| Rodzaj dostawcy | OEM/ODM |
| dostosować | Wsparcie |
| obszar wyświetlania | 154,08 (w) × 85,92 (h) mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ ekranu | Tft |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Dotknij technologii | RTP |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m2 (nitów) |
| Wymiary zarysu | 164,9 x 100 x 6,8 mm |
| Matryca punktowa | 800xRGBx480 |
| Typ ekranu | TFT |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
|---|---|
| Interfejs | RGB+SPI |
| Numer pin | 40 Pinów |
| Połączenie | ZIF |
| Ekran dotykowy | Bez dotyku (opcjonalnie z CTP) |