| Wymiary | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Rozmiar | 7 cali |
| Temperatura pracy | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Liczba pinów | 7 pinów |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar konturu | 27,5 (wys.) x 39,0 (pion.) x 11,3 (gł.) mm |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | NIE |
| Rezolucja | 320 x 240 pikseli |
| Rozmiar | 3,5 cala |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| Nazwa | 3.5 cali ekran TFT LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Kolor Gamut | RGB |
| Rozmiar panelu | 5 cali (przekątna) |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs TFT | RGB |