| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 1.3 cali |
| Rozmiar AA | 23,4 (wys.) x 23,4 (szer.) mm |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Liczba pinów | 30 pinów |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Rezolucja | 540x1080 pikseli |
| Luminance | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura robocza | -20 ~+70 ℃ |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Rezolucja | 960*240 |
| Color | 262K |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Number Of Dots | 320RGB * 320 |
| Outline Size | 40.6 ( W ) × 56.6 ( H ) × 2.7 ( T ) |
| Display Area | 36.72(H)x48.96(V)mm |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Dostosuj | wsparcie |
| Kąty widzenia | Całą godzinę |
| Rozmiar | 5,5 cala |
| Zarys LCM wymiar | 76,44 x 135,20 x 3,31 mm |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Układ kropek | 1024*600 |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Obszar aktywny | 222,72*125,28 |
| Podświetlenie | 24-matryce Biała dioda LED |
| Typ | Tft |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rezolucja | 800*800 |
| Rozmiar AA | Φ87,6 mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
| Typ panelu | IPS |
| Temperatura przechowywania | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hongkong |
| wymiar LCM | 73.03 (h)*76,48 (v)*2.3 (d) mm |
| Panel dotykowy | Wsparcie dostosuj CTP i RTP |
| Kąt wzrokowy | Wszystko |