| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Kąt oglądania | Dostosowywanie |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| Ekran dotykowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Obszar aktywny | 27,72 (w) × 27,72 (h) |
| interfejs | SPI |
| Temperatura robocza | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Kąt oglądania | 6 |
|---|---|
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Rezolucja | 480*272 pikseli |
| Podświetlenie | 10 białej diody LED |
| Typ LCD | Tft |
| Temperatura przechowywania | -30 do 80 stopni Celsjusza |
|---|---|
| Zarys Wymiary | 42,72*60,26*2,30 |
| Temperatura pracy | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Tryb wyświetlania | Tft |
| Typ dostawcy | Producent |
| IC Jazda | NV3041A-01 |
|---|---|
| Luminance | 400CD/M2 |
| Wyświetl kierunek | Całą godzinę |
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Zarys Wymiar | 105,46 x 67,10 x 3,00 mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Typ dostawcy | Producent |
| Ekran dotykowy | nie |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Wymiary | 105,5 (w) mm x 67,2 (h) mm x 3,95 (d) mm |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| Interfejs | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Wszystko |
| Rozmiar piksela | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Wymiary | 50.00x69.20x2.30 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |