| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Γωνιά προβολής | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.95 ίντσες |
| Οδήγηση | ST7701S |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| Εικόνα αφής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ενεργή Περιοχή | 27.72 (W) ×27.72 (Χ) |
| Διασύνδεση | ΠΕΠ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ + 70°C |
| Γωνιά προβολής | 6 |
|---|---|
| Μέγεθος | 4,3 ίντσες |
| Ψήφισμα | 480*272 Pixels |
| Οπίσθιος φωτισμός | 10 Λευκή LED |
| Τύπος LCD | TFT |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 έως 80 βαθμοί Κελσίου |
|---|---|
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 42,72*60,26*2,30 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Οδήγηση IC | Επικαιροποιημένο |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 400CD/m2 |
| Δείτε την κατεύθυνση | Όλες |
| Μέγεθος | 4,3 ίντσα |
| Περίγραμμα διάστασης | 105,46x67,10x3,00mm |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Εικόνα αφής | - Όχι. |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 220 Cd/m2 |
| Διαστάσεις | 105.5 (Δ) mm x 67,2 (Η) mm x 3,95 (Δ) mm |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Διασύνδεση | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Μέγεθος pixel | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Διαστάσεις | 50.00x69.20x2.30 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |