| Προμηθευτής | Κατασκευή |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 4,0 ίντσα |
| Δείτε την κατεύθυνση | Δωρεάν |
| Χώρος προβολής | Φ101.52mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Αντι-glare |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ψήφισμα | 128*128 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | έξυπνο ρολόι |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία θέασης | ΟΛΟΙ |
| Μέγεθος | 3,0 ίντσα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T D/P Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά καταναλωτικά, έξυπνα φορητά κ.λπ. |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Ψήφισμα | 480 x 480 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος AA | 30,60 (Π) x 40,80 (Υ) |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Αριθμός PIN | 14 Πιν |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI 4 συρμάτων |
| Εργασιακή προμήθεια | 3.3V |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 36 ψηφία |
| Στήριγμα | Μπλε Backlight |
| γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |