| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 1.3 ίντσες |
| Μέγεθος AA | 23,4 (Υ) x 23,4 (V) mm |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Αριθμός καρφιτσών | 30 πινές |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Ψήφισμα | 540x1080 εικονοστοιχίες |
| Φωτεινότητα | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Ψήφισμα | 960*240 |
| Color | 262K |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Number Of Dots | 320RGB * 320 |
| Outline Size | 40.6 ( W ) × 56.6 ( H ) × 2.7 ( T ) |
| Display Area | 36.72(H)x48.96(V)mm |
| Καρφίτσα | 14 |
|---|---|
| Αριθμός κουκκίδων | 240 ((RGB) X 320 |
| τύπο προϊόντος | TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +85°C |
| Περίγραμμα διάστασης | 42,72x60,26x3,05mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Προσαρμογή | Υποστήριξη |
| Προβολή γωνιών | Όλες οι η ώρα |
| Μέγεθος | 5,5 ίντσα |
| Διάσταση περιγράμματος LCM | 76,44x135,20x3,31 χλστ |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Ρύθμιση σημείων | 1024*600 |
|---|---|
| Χρώμα | 16.7 Μ |
| Ενεργή περιοχή | 222.72*125.28 |
| Οπίσθιος φωτισμός | 24-Dies White Led |
| Τύπος | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 800*800 |
| Μέγεθος AA | Φ87,6mm |
| Γωνία θέασης | Όλες |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20~+70C |
|---|---|
| Λιμάνι | Σένζεν/Χονγκ Κονγκ |
| Διάσταση LCM | 73.03 (H) *76.48 ((V) *2.3 ((D) mm |
| Πίνακας αφής | Η υποστήριξη προσαρμόζει CTP&RTP |
| οπτική γωνία | Όλα |