| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| AA Boyutu | 23,4(Y) x 23,4 (D) mm |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Pim numarası | 30 pin |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Çözünürlük | 540x1080 piksel |
| Parlaklık | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Çözünürlük | 960*240 |
| Color | 262K |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Number Of Dots | 320RGB * 320 |
| Outline Size | 40.6 ( W ) × 56.6 ( H ) × 2.7 ( T ) |
| Display Area | 36.72(H)x48.96(V)mm |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Nokta sayısı | 240 (RGB) x 320 |
| ürün türü | TFT LCD |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile +85°C arası |
| Anahat boyutu | 42,72x60,26x3,05 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Özelleştirmek | Destek |
| Bakış açıları | tüm saat |
| Boyut | 5.5 inç |
| LCM anahat boyutu | 76,44x135,20x3,31 mm |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| nokta düzenlemesi | 1024*600 |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Aktif alan | 222.72 çarpı 125.28 |
| Arka ışık | 24-Kalıp Beyaz Led |
| Tip | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Çözünürlük | 800*800 |
| AA Boyutu | Φ87,6 mm |
| Görüş açısı | tüm saat |
| Panel Tipi | IPS |
| Depolama Sıcaklığı | -20~+70C |
|---|---|
| Liman | Shenzhen/Hong Kong |
| LCM boyutu | 73.03 (h)*76.48 (v)*2.3 (d) mm |
| Dokunmatik panel | CTP&RTP'yi özelleştirme desteği |
| optik açı | Tüm |