| Ekran Teknolojisi | LCD |
|---|---|
| Tip | VA Ekranı |
| Pim numarası | 49PINS |
| Görüş Açısı Yönü | saat 6 |
| Sürüş Durumu | 5.0 V |
| Arayüz | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Panel Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,2025mm |
| LCD Tipi | TFT |
| parlaklık | 450 cd/m2 |
| LCD Tipi | Normalde Siyah |
| Bağlamak | Sabitle |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran | CTP |
| Arayüz türleri | RGB |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Ödeme Koşulları | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Görüntüleme Yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| OEM / DOM | Evet |
| Arayüz türleri | SPI / RGB (Özelleştirilebilir) |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
| Anahat Boyutu | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arayüz | 24 Bit-RGB Arayüzü |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Görüş Açısı | IPS Tüm Görme Açıları |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| BOYUT | 4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
| Modül Boyutu | 34,00*43,70*2,5 |
| Sürücü lC | ST7262 |
| Ekran Boyutu | 4,3 inç |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz türleri | RGB |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran modu | Normal Beyaz |