| Boyutlar | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Görüş Açısı | tüm görüş açısı, IPS |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 (Özelleştirilebilir) |
| Pim numarası | 40 Pins |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| Boyut | 7 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm |
| Pim numarası | 7 pim |
|---|---|
| paneli tipi | LCD |
| Arayüz | SPI |
| Anahat Boyutu | 27,5(Y) x 39,0(D) x 11,3(D) mm |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Çözünürlük | 320 x 240 piksel |
| Boyut | 3,5 inç |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Pin numarası | 40 PIN |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 |
| Bağlamak | ZIF FPC 46mm |
| Ekran tipi | TFT |
| İsim | 3.5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Renkli gam | RGB |
| Panel boyutu | 5inch (diyagonal) |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Pin sayısı | 40 pim |
| Parlaklık | 300 CD / M2 |
| TFT Arayüzü | RGB |