| Luminance | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Viewing Direction | All Viewing Angle, IPS |
| Touch Screen | Yes |
| Interface Types | SPI / RGB (Customizable) |
| Operating Temperature | -20 To 70 °C |
|---|---|
| Displaysize | 4 Inches |
| Lcd Type | TFT |
| Fpc Connect | 51 Pins |
| Viewing Direction | IPS All Viewing Angles |
| Operating Voltage | 3.3V |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Outline Size | 50.0×69.2mm |
| Touchscreen | Optional Capacitive Touch |
| Display Type | TFT LCD |
| Connect | Pin |
|---|---|
| Touch Screen | CTP |
| Interface Types | RGB |
| Light Source | LED |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Interface Types | RGB 18bits |
|---|---|
| Connectivity | Plugging |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
| Pin Number | 39 PIN |
| Lcd Type | IPS |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Operating Temperature | –20℃ To +70℃ |
| Viewing Angle | All Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Display Type | TFT |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Connectivity | RGB |
| Display Technology | TFT LCD |
|---|---|
| Surface Luminance | 250 Cd/m2(nits) |
| Outline Size | 126.5mmx100mmx9.5mm |
| Display Type | TFT LCD |
| Interface | 24 Bits-RGB Interface |
| Surface Luminance | 400 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Viewing Angle | IPS All Viewing Angles |
| Touchscreen | Customized |
| Size | 4inch |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Module Size | 34.00*43.70*2.5 |
| Driver Lc | ST7262 |