| Name | 3.5 Inch TFT LCD Screen |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Color Gamut | RGB |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Display Size | 1.3 Inches |
| Aa Size | 23.4(H) X 23.4 (V) Mm |
| Display Technology | TFT LCD |
| Surface Luminance | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Pins Number | 30Pins |
| Display Type | TFT LCD |
| Resolution | 540x1080 Pixels |
| Product Type | TFT LCD Screen |
|---|---|
| Viewing Angle | 85°/85°/85°/85° |
| Touchscreen | Capacitive Touch Panel |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Resolution | 1920×1080 Pixels (RGB Stripe) |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
|---|---|
| Luminance | 800 Cd/m2 |
| Aa Size | 22.7(W) X 42.72(H) |
| Screentype | TFT LCD |
| Overall Dimensions | 25(W) X 49.33(H) X 2.11(T) |
| Active Area | 245.76*184.32mm |
|---|---|
| Operating Voltage | 3.3V |
| Colors | 256K / 16.7M |
| Overall Dimensions | 260.48 × 204 × 7.2 |
| Screen Size | 12.1 Inches |
| Viewing Direction | Free |
|---|---|
| Outline Size | 142.56 (H)*148.24 (V)*5.1(D) |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Touchscreen | Optional Capacitive Or Resistive Touch |
| Backlight Technology | LED |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Storage Temperature | -20°C To 70°C |
| Display Type | TFT LCD |
| Backlighttype | LED |
| Viewing Angle | 80° All Directions (CR ≥ 10) |
| Luminance | 230 Cd/m2 |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Backlight | White LED |
| Resolution | 960*240 |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Customize | Support |
| Viewing Angles | All O'clock |
| Size | 5.5 Inch |
| Lcm Outline Dimension | 76.44x135.20x3.31mm |