| Tedarikçi Türü | Üretmek |
|---|---|
| LCD boyutu | 4.0 inç |
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| görüş alanı | Φ101.52mm |
| Yüzey tedavisi | Anti-Glare |
| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
|---|---|
| Ekran Tipi | Normalde Siyah |
| Görüş açısı | Tüm |
| Boyut | 3.0 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/TD/P PayPal |
| Yetenek temini | 100000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Depolama Sıcaklığı | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Başvuru | Tüketici elektroniği, akıllı giyilebilir cihazlar vb. |
| Tedarikçi Türü | Üreticisi |
| Çözünürlük | 480 x 480 piksel |
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Boyutlar | 42,72(G) x 59,46(Y) x 2,34(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Bağlantı | Eklenti |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | 4W SPI / Özelleştirilmiş |
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| teknoloji türü | a-Si |
| Görüntüleme yönü | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Geniş Görüş) |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| AA Boyutu | 30,60(G) x 40,80(Y) |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Pin numarası | 14 Pimli |
| Arayüz türleri | 4 telli SPI |
| Çalışma Kaynağı | 3.3v |
|---|---|
| Arayüz türü | PIN, 36 rakam |
| Kargaşa | Mavi Arka Işık |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |