| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Görüntüleme açısı | Özelleştirilebilir |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| dokunmak | RTP |
| Renkleri Görüntüle | 16.7m |
| VA boyutu | 154mm*57mm |
| Çözme Gücü | 800*320 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2.95 inç. |
| Sürmek | ST7701S |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS |
| dokunmatik ekran | - Evet. |
|---|---|
| Tepki Süresi | 5ms |
| Etkin Alan | 27,72(G)×27,72(Y) |
| Arabirim | SPI |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~ + 70°C |
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
|---|---|
| Boyut | 4,3 inç |
| Çözünürlük | 480*272 Piksel |
| Arka ışık | 10 beyaz LED |
| LCD tipi | TFT |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ila 80 santigrat derece |
|---|---|
| Anahat boyutları | 42,72*60,26*2,30 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Ekran modu | TFT |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| Sürüş ic | NV3041A-01 |
|---|---|
| Parlaklık | 400cd/m2 |
| Yönü Görüntüle | tüm saat |
| Boyut | 4.3 İnç |
| Anahat boyutu | 105,46x67,10x3,00 mm |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| Dokunmatik ekran | hayır |
|---|---|
| Parlaklık | 220 CD/m2 |
| Boyutları | 105.5 (W) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| Ekran Tipi | TFT |
| Görme açısı | saat 6 |
| Arayüz | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Piksel Boyutu | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Boyutlar | 50.00x69.20x2.30 |
| Ekran Rengi | 262K |