| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| aanraken | RTP |
| Kleuren weergeven | 16,7m |
| VA-maat | 154 mm * 57 mm |
| Resolutiekracht | 800*320 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Schermgrootte | 2.95 inch. |
| Rijden | ST7701S |
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS |
| Aanraakscherm | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Reactietijd | 5 ms |
| Actief gebied | 27.72 (W) ×27.72 (H) |
| Interface | SPI |
| Werktemperatuur | -20°C tot + 70°C |
| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| Maat | 4,3 inch |
| Oplossing | 480 x 272 pixels |
| Achtergrondverlichting | 10 witte led |
| LCD -type | Tft |
| Opslagtemperatuur | -30 tot 80 graden Celsius |
|---|---|
| Schets afmetingen | 42,72*60,26*2,30 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Weergavemodus | Tft |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Drijven IC | NV3041A-01 |
|---|---|
| Schuilplaats | 400cd/m2 |
| Bekijk richting | Alle O'Clock |
| Maat | 4,3 inch |
| Overzichtsdimensie | 105,46x67,10x3,00mm |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Bekijk richting | alle |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Aanraakscherm | - Nee. |
|---|---|
| Helderheid | 220 Cd/m2 |
| Afmetingen | 105.5 (W) mm x 67,2 (H) mm x 3,95 (D) mm |
| Type scherm | TFT |
| kijkhoek | Om zes uur. |
| Interface | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle |
| Pixelgrootte | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Afmetingen | 50,00x69.20x2.30 |
| Kleur weergeven | 262K |