| görüş alanı | Φ101.52mm |
|---|---|
| LCD Tipi | TFT LCD |
| LCM arayüzü | MIPI 4 ŞERİT BIT Arayüzü |
| Modül anahat boyutu | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| arka ışık | LED Yan ışık tipi |
|---|---|
| Arayüz türü | SPI |
| Sürmek | ST7789V |
| LCD aktif alan | 33.48*44.64 |
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | RTP'siz/RTP'li/ CTP'li |
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Emtia | 3.5 inç kare TFT LCD ekranı |
| Malzeme | TFT |
|---|---|
| TFT Arayüzü | RGB |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 300 CD/M2 |
| Piksel Aralığı | 219(Y) x 225(D) |
| Nokta sayısı | 1280(RGB)*120 |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
|---|---|
| Renkler | 262K |
| Piksel düzenlemesi | RGB Dikey Şerit |
| en boy oranı | 16:9 |
| Aktif alan | 61,56(Y)x109,53(D) |
| Genel Boyutlar | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Arayüz | RGB |
| Arka ışık | Nükleer Santral |
| Bağlamak | Bağlama |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Adı | 7 inç TFT LCD ekran |
|---|---|
| Görüntüleme | saat 6 |
| Tedarikçi Türü | OEM/ODM |
| Özelleştir | Destek |
| görüş alanı | 154.08 (W) × 85.92 (h) mm |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran türü | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Ekran Boyutu | 3,5 İnç |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Dokunmatik Teknoloji | RTP |
|---|---|
| Ödeme Koşulları | 300 cd/m2(nit) |
| Anahat Boyutları | 164,9x100x6,8 mm |
| nokta vuruşlu | 800 x RGB x 480 |
| Ekran tipi | TFT |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Arayüz | RGB+SPI |
| Pin numarası | 40 Pin |
| Bağlantı | ZIF |
| OEM / DOM | Temassız, (CTP Opsiyonel) |