| İsim | 4.3 İnç TFT LCD Ekran |
|---|---|
| Garanti | 24 ay |
| Ekran alanı | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |
| BOYUTLU ÇİZELGE | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
|---|---|
| Görüntülemek | Yuvarlak TFT LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Ekran türü | TFT |
| isim | Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Tip | Va |
| üretim kapasitesi | 1000000 adet/yıl |
| Görüntüleme yönü | Tam görüntüleme açısı, tam görünüm |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| Ekran Tipi | TN LCD Ekran |
|---|---|
| teknoloji | LCD |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Bağlantı | Pin, Zebra veya FPC |
| Adı | Küçük TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Panel Türü | IPS |
| Sürücü lC | ST7789V2 |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| LED adet | 1 adet |
| Depolama Sıcaklığı | -10-+60°C |
|---|---|
| Sürücü IC Modeli | HT1621 |
| isim | 2 haneli LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ~ 85 ℃ |
| Neden olmuş | 3pcs LED'i takın |
| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Dokunmatik Ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Çözünürlük | Özelleştirilmiş |
| LCD tipi | VN LCD Ekran |
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |