| نام | 4صفحه نمایش LCD TFT 3 اینچی |
|---|---|
| گارانتی | 24 ماه |
| منطقه نمایش | 68.04 (ح) x120.96 (v) میلی متر |
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |
| نوع LCD | IPS |
| راننده Lc | ST7789V |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| کلمات کلیدی | 2.8 اینچ صفحه نمایش LCD کوچک |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | 3 سیم 4 سیم SPI MCU 8/9/16/ 18 بیت RGB 6/16/18BIT |
| طرح ابعاد | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
|---|---|
| نمایش | صفحه نمایش LCD Round |
| دمای عملیاتی | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| صفحه نمایش لمسی | بله |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| نام | نمایشگر LCD رنگی |
|---|---|
| تایپ کنید | وا |
| ظرفیت تولید | 1000000 قطعه / سال |
| جهت مشاهده | زاویه مشاهده کامل ، نمای کامل |
| روش رانندگی | منفی |
| نام | هفت ماژول نمایش LCD LCD |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3V-5V |
| ذخیره سازی | -10℃ تا 60℃ |
| رابط | پین کردن |
| نوع نور پس زمینه | LED های آبی |
| نوع نمایشگر | نمایشگر TN LCD |
|---|---|
| تکنولوژی | ال سی دی |
| اندازه وا | سفارشی |
| زاویه دید | ساعت 12 |
| قابلیت اتصال | پین، گورخر یا FPC |
| نام | صفحه نمایش LCD LCD کوچک |
|---|---|
| نوع پنل | IPS |
| راننده Lc | ST7789V2 |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| کامپیوترهای LED | 1 عدد |
| دمای ذخیره سازی | -10-+60℃ |
|---|---|
| مدل آی سی درایور | HT1621 |
| نام | نمایشگر 2 رقمی LCD |
| دمای عملیاتی | -30 ~ 85 |
| LED | پلاگین 3pcs در LED |
| نام | صفحه نمایش LCD Round |
|---|---|
| Touch IC | st1624i |
| نوع پنل | IPS |
| صفحه نمایش لمسی | بله |
| منطقه فعال | 32.4 (W)* 32.4 (ساعت) میلی متر |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی |
|---|---|
| FPC Connect | 24pin ، نوع zif |
| قطعنامه | سفارشی |
| نوع LCD | نمایشگر VN LCD |
| ابعاد | سفارشی |