| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA |
| Αριθμός καρφίτσες | 49 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6 η ωρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 5.0 V |
| Διασύνδεση | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Τύπος πίνακα | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,2025 χλστ |
| Τύπος LCD | TFT |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 |
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Συνδέω | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | CTP |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Πηγή φωτός | LED |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Κατεύθυνση προβολής | όλες οι γωνίες θέασης, IPS |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI / RGB (προσαρμόσιμο) |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 250 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Διασύνδεση | Διεπαφή 24 Bits-RGB |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4 ιντσών |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB 24bit |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Μέγεθος ενότητας | 34,00*43,70*2,5 |
| Οδηγός lC | ST7262 |
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |