| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
|---|---|
| Besleme voltajı | 5V |
| Üretim kapasitesi | 10000 PC/Aylık |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| LCD tipi | TN negatif, iletken |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 1,22 inç |
| Ekran türü | TFT |
| Aktif alan | Ø = 30,96 mm |
| VA boyutu | 76(G)* 16(Y) mm |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Modül boyutu | 80(G)* 22,5(Y)* 2,0(D) mm |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| VDD | 3.3v |
|---|---|
| Ekran Görüntüleme Alanı | 66,0(G)* 32,7(Y) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| FPC numarası | 26pin |
| Arayüz | 8 bit Paralel, SPI |
| nokta düzenlemesi | 1024*600 |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Aktif alan | 222.72 çarpı 125.28 |
| Arka ışık | 24-Kalıp Beyaz Led |
| Tip | TFT |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Ekran Tipi | TFT |
|---|---|
| Modül Boyutu | 57,14×96,85 mm |
| OEM / DOM | Özelleştirilmiş |
| Teknoloji | LCD |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
| Ekran tipi | lcd tft |
|---|---|
| Aktif Alan | 154,21×85,92 mm |
| Anahat Boyutu | 164×97×2,6 mm |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran Boyutu | 7 inç |
| Anahat Boyutu | 25,8x49,72x1,43 mm |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüntüleme Yönü | IPS tam görüş açısı (80/80/80/80) |
| Çözünürlük | 170x320 |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| Görüntüleme Yönü | 80° her yöne |
| Genel Boyutlar | 59,60x47,3x3,4 mm |
| Pin numarası | 40 PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |