| nokta vuruşlu | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30~80 |
| Ekran modu | TFT, Aktarıcı |
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,1462*0,1462 |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Anahat Boyutu | 63,0(G)* 42,5(Y)* 5,0(D) mm |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 2,42 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Va Boyutu | 59(G)* 32(Y) mm |
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Anahat boyutunu görüntüle | 83 (Y) * 76 (G) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60°C |
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| bölüm | 7 segment ekran |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Aktif alan | 70.08 (w) x52.56 (h) mm |
| Nokta | 219 (w) x219 (h) um |
| Saklama sıcaklığı | -30 ~+70 ℃ |
| Anahat boyutları | 235x143x5,9 mm |
|---|---|
| Nokta sayısı | 1024x600 |
| Bağlantı | LVDS |
| Parlaklık | 200 Cd/m2 |
| Menşei | Çin |
| Arayüz Türü | LVDS |
|---|---|
| LCD tipi | RTP |
| Boyut | 8.0 |
| Çözünürlük | 1024*768 |
| Modül Boyutu | 174,00×136,00×2,45 mm |
| Renkleri Görüntüle | 65 bin |
|---|---|
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
| nokta aralığı | 0,162(G)X0,162(Y) |
| Sürücü IC Modeli | ILI9327 |
| Modül Boyutu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
|---|---|
| Besleme voltajı | 5V |
| Üretim kapasitesi | 10000 PC/Aylık |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| LCD tipi | TN negatif, iletken |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 1,22 inç |
| Ekran türü | TFT |
| Aktif alan | Ø = 30,96 mm |