| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
|---|---|
| Bağlamak | 4 telli SPI Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 100,5(Uzunluk) X 33,5(G) X 6,3(D) mm |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev döngüsü |
| Aktif alan | 66,52 (G) x33,24(Y) |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık (genellikle beyaz veya mavi) |
| Arayüz | MCU |
| Ekran Boyutu | 80,0(G) X 54,0 (Y) X 9,7(D) |
| Denetleyici IC | ST7567 |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
|---|---|
| Bağlamak | Pin, zebra veya fpc |
| Va Boyutu | 78*59/56mm*1,1T veya Özel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| teknoloji | LCD |
| Tip | FSTN LCD Ekran |
|---|---|
| Çalışma Kaynağı | 3.5V |
| Bağlayıcı | PIN |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| İsim | LCD Segment Ekran Modülü |
|---|---|
| Arka plan rengi | Siyah |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Görev | 1/8 |
| VOP | 3V |
| Depolama sıcaklığı | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Ekran modu | FSTN pozitif, iletken |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Taşıma paketi | Karton/palet |
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| Işık kaynağı | Beyaz / Kehribar / Mavi / Sarı |
|---|---|
| Boyut | 3.7 |
| Sürücü yöntemi | 1/4 Görev Döngüsü, 1/3 Önyargı |
| Ekran Modu | Negatif / VA isteğe bağlı |
| Bakış açıları | Tüm |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| Ekran Boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Panel tipi | IPS |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| en boy oranı | 16:9 |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Pim numarası | 50 PIN |