| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 pc/μήνες |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Τύπος LCD | TN αρνητική, μεταδοτική |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| Μέγεθος VA | 76(Π)* 16(Υ) mm |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος μονάδας | 80(Β)* 22,5(Υ)* 2,0(Τ) mm |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| VDD | 3.3V |
|---|---|
| Περιοχή προβολής προβολής | 66.0 (w)* 32.7 (h) mm |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Αριθμός FPC | 26pin |
| Διασυνδέομαι | 8-bit Παράλληλος, SPI |
| Ρύθμιση σημείων | 1024*600 |
|---|---|
| Χρώμα | 16.7 Μ |
| Ενεργή περιοχή | 222.72*125.28 |
| Οπίσθιος φωτισμός | 24-Dies White Led |
| Τύπος | TFT |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 57,14×96,85 χλστ |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 154,21×85,92 χλστ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 164 × 97 × 2,6 mm |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Διάσταση περιγράμματος | 250,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Κατεύθυνση προβολής | IPS πλήρης γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Ψήφισμα | 170 x 320 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις |
| Συνολικές Διαστάσεις | 59,60x47,3x3,4 χλστ |
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Σύνδεση | Τύπος συνδετήρων FPC |