| Metoda sterownika | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 5v |
| Zdolność produkcyjna | 10000 szt./Miesiąc |
| Pracujący | 0 do 50 ℃ |
| Typ LCD | TN Negatywne, transmisyjne |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 1,22 cala |
| Typ ekranu | Tft |
| Obszar aktywny | Ř = 30,96 mm |
| Wielkość VA | 76(szer.)* 16(wys.) mm |
|---|---|
| Kąt oglądania | 6 |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Rozmiar modułu | 80(szer.)* 22,5(wys.)* 2,0(gł.) mm |
| Ekran dotykowy | NIE |
| VDD | 3,3 V. |
|---|---|
| Wyświetl obszar wyświetlania | 66,0 (szer.)* 32,7 (wys.) mm |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Numer FPC | 26Pin |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy, SPI |
| Układ kropek | 1024*600 |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Obszar aktywny | 222,72*125,28 |
| Podświetlenie | 24-matryce Biała dioda LED |
| Typ | Tft |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Typ wyświetlacza | TFT |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 57,14 × 96,85 mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Technologia | LCD |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 154,21 × 85,92 mm |
| Rozmiar konturu | 164×97×2,6 mm |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Rozmiar wyświetlacza | 7 cali |
| Wymiar zarysu | 25,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt widzenia IPS (80/80/80/80) |
| Rezolucja | 170 x 320 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 80° we wszystkich kierunkach |
| Ogólne wymiary | 59,60 x 47,3 x 3,4 mm |
| Numer pin | 40 PIN |
| Połączenie | Typ złącza FPC |