| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
|---|---|
| Besleme voltajı | 5V |
| Üretim kapasitesi | 10000 PC/Aylık |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| LCD tipi | TN negatif, iletken |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 1,22 inç |
| Ekran türü | TFT |
| Aktif alan | Ø = 30,96 mm |
| VA boyutu | 76(G)* 16(Y) mm |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Modül boyutu | 80(G)* 22,5(Y)* 2,0(D) mm |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| VDD | 3.3v |
|---|---|
| Ekran Görüntüleme Alanı | 66,0(G)* 32,7(Y) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| FPC numarası | 26pin |
| Arayüz | 8 bit Paralel, SPI |
| nokta düzenlemesi | 1024*600 |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Aktif alan | 222.72 çarpı 125.28 |
| Arka ışık | 24-Kalıp Beyaz Led |
| Tip | TFT |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Anahat Boyutu | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Arayüz türleri | RGB+SPI |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Bağlantı | Takma (Özelleştirilebilir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Modül Boyutu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| FPC Bağlantısı | 30 pim |
| Arayüz türleri | 6800/8080 paralel, 4 telli SPI ve I2C |
| Bakış açıları | Tüm Görüş Açıları |
| Taslak | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Görüntülemek | OLED |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| FPC | 4 pim |
| Piksel boyutu | 0,155x0,155 (mm) |