| Metoda sterownika | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 5v |
| Zdolność produkcyjna | 10000 szt./Miesiąc |
| Pracujący | 0 do 50 ℃ |
| Typ LCD | TN Negatywne, transmisyjne |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 1,22 cala |
| Typ ekranu | Tft |
| Obszar aktywny | Ř = 30,96 mm |
| Wielkość VA | 76(szer.)* 16(wys.) mm |
|---|---|
| Kąt oglądania | 6 |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Rozmiar modułu | 80(szer.)* 22,5(wys.)* 2,0(gł.) mm |
| Ekran dotykowy | NIE |
| VDD | 3,3 V. |
|---|---|
| Wyświetl obszar wyświetlania | 66,0 (szer.)* 32,7 (wys.) mm |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Numer FPC | 26Pin |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy, SPI |
| Układ kropek | 1024*600 |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Obszar aktywny | 222,72*125,28 |
| Podświetlenie | 24-matryce Biała dioda LED |
| Typ | Tft |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Wymiar zarysu | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Typy interfejsów | RGB+SPI |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Połączenie | Podłączanie (można dostosować) |
| Temperatura pracy | -40°C do +70°C (wykonalne) |
|---|---|
| Zarys rozmiaru ekranu | 47,0 (dł.) X 43,0 (szer.) X 13,8 (gł.) Mm |
| Liczba pikseli | 128*64 |
| Interfejs | 12c |
| Napęd IC | SSD1309 lub równoważny |
| Rozmiar modułu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Połączenie FPC | 30 pinów |
| Typy interfejsów | 6800/8080 równolegle, 4-przewodowe SPI i I2C |
| Kąty widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Zarys | 15 x 15 x 2,42 (mm) |
|---|---|
| Wyświetlacz | OLED-owe |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| FPC | 4 Pin |
| Rozmiar piksela | 0,155 x 0,155 (mm) |