| Zaopatrzenie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ interfejsu | PIN, 36 cyfr |
| Backligaht | Niebieskie podświetlenie |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| Interfejs | RGB |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Typ LCD | TFT/TRANSMISYJNY |
| Matryca punktowa | 720xRGBx720 |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 |
| Tryb wyświetlania | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,1462*0,1462 |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Rozmiar konturu | 63,0 (szer.)* 42,5 (wys.)* 5,0 (gł.) mm |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2,42 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar Va | 59(szer.)* 32(wys.) mm |
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Rozmiar konturu wyświetlania | 83 (wys.) * 76 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ~ 60 ℃ |
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Wymiary | Możliwość dostosowania |
| Człon | Wyświetlacz 7 segmentów |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Obszar aktywny | 70,08 (W) X52.56 (h) mm |
| Pitch kropki | 219 (w) x219 (h) um |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+70 ℃ |
| Zarys Wymiary | 235 x 143 x 5,9 mm |
|---|---|
| Liczba kropek | 1024x600 |
| Łączność | LVDS |
| Jasność | 200 cd/m2 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ interfejsu | LVDS |
|---|---|
| Typ LCD | RTP |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rezolucja | 1024*768 |
| Rozmiar modułu | 174,00 × 136,00 × 2,45 mm |
| Wyświetl kolory | 65 tys |
|---|---|
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek | 0,162 (szer.) X 0,162 (wys.) |
| Model układu scalonego sterownika | ILI9327 |
| Rozmiar modułu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |