| Εργασιακή προμήθεια | 3.3V |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 36 ψηφία |
| Στήριγμα | Μπλε Backlight |
| γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τροχαία | RTP |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Διασύνδεση | RGB |
| Αριθμός καρφίτσες | 40 καρφίτσες |
| Τύπος LCD | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Πίνακας DOT | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30~80 |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT, μεταδιδόμενο |
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,1462*0,1462 |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Μέγεθος περιγράμματος | 63.0 (w)* 42.5 (h)* 5.0 (t) mm |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.42inches |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος Va | 59 (w)* 32 (h) mm |
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Εμφάνιση μεγέθους περιγράμματος | 83 ( Υ ) * 76 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~60℃ |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | Προσαρμόσιμο |
| Τμήμα | Δείκτης 7 τμημάτων |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Ενεργός χώρος | 70.08 (W) x52.56 (h) mm |
| Κουκκίδα | 219 (w) x219 (h) um |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 235x143x5,9mm |
|---|---|
| Αριθμός κουκκίδων | 1024x600 |
| Συνδεσιμότητα | LVDS |
| Λάμψη | 200 Cd/m2 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος διεπαφής | LVDS |
|---|---|
| Τύπος LCD | RTP |
| Μέγεθος | 8.0 |
| Ψήφισμα | 1024*768 |
| Μέγεθος ενότητας | 174,00×136,00×2,45 χλστ |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 65 χιλ. |
|---|---|
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
| Πίσσα σημείων | 0,162 (Π) Χ 0,162 (Υ) |
| Οδηγός Ic | ΙΙΙ9327 |
| Μέγεθος ενότητας | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm Τ |